Навколо Вінниці встановили блок пости. Залучили важку техніку


  • Марія ЛЄХОВА
  • 51
Навколо Вінниці встановили блок пости. Залучили важку техніку
  • У Вінниці та Ямпільському районі встановили мобільні пости, де чергує поліція та Нацгвардія. Вони контролюватимуть в’їзди та виїзди з населених пунктів.

Про це у фейсбук пише «Військова частина 3008 Національної гвардії України».

Об этом сообщает Руспрес

Як зазначають у повідомленні, такі заходи вводять з метою «якісної організації та несення служби під час проведення обмежувальних карантинних заходів». Блок пости розмістилися на в’їздах та виїздах міста Вінниця та Ямпільського району.

— Залучено важка техніка та бронеавтомобілі підрозділів військової частини 3008, — додають у повідомленні.

Раніше прес-офіцер в/ч 3008 старший лейтенант Анна Лазуренко розповіла 20minut.ua, які завдання покладені на постових. Лазуренко каже, що вартові контролюватимуть безпеку та за потреби надаватимуть медичну допомогу.

— Найперше у їхнє поле зору потрапляє автотранспорт, що в’їжджає чи виїжджає з міста. У зв’язку з введенням обмежувальних заходів перевіряють, з якою метою, куди і для чого прямує водій, скільки перевозить людей, цікавляться, чи нема серед пасажирів з підвищеною температурою, — додала Лазуренко.

Чому встановили блок пости запитали у голови облдержадміністрації Владислава Скальського. З його відповіді стало зрозуміло, що поки чергові спостерігатимуть за ситуацію не приймаючи радикальних дій.

— Враховуючи те, що це великий комплекс дій, ми зараз напрацьовуємо ці заходи, які нам буде необхідно реалізувати, якщо буде прийнято рішення про зміну режиму підвищеної готовності на інші в межах області, — сказав Скальський.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/navkolo-vinnitsi-vstanovili-blok-posti-zaluchili-vazhku-tehniku-11045255.html”

ТОП новости

Вход