Євробачення – 2019 в Ізраїлі буде охороняти 20 тисяч поліцейських

За інформацією оборонних оглядачів, до розподільчого забору з Сектором Гази буде перекинуто посилений контингент — Євробачення – 2019 в Ізраїлі буде охороняти 20 тисяч поліцейських
За інформацією оборонних оглядачів, до розподільчого забору з Сектором Гази буде перекинуто посилений контингент
На територію, де пройдуть заходи «Євробачення-2019», не можна буде проходити зі зброєю і проїжджати на велосипедах з електричним мотором Об этом сообщает ura-daily.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ізраїль увів небачені заходи безпеки на період проведення Євробачення — 2019. Протягом тижня Тель-Авів охоронятимуть двадцять тисяч поліцейських. Про це повідомляє 9tv.


Зазначається, що на територію, де пройдуть заходи «Євробачення-2019», не можна буде проходити зі зброєю і проїжджати на велосипедах з електричним мотором. Також під заборону підпаде використання портативних літальних пристроїв.


Заходи безпеки, які прийме протягом тижня Армія оборони Ізраїлю, теж відносяться до безпрецедентних.


За інформацією оборонних оглядачів, до розподільчого забору з Сектором Гази буде перекинуто посилений контингент. По всьому периметру кордону будуть розставлені снайпери.


Нагадаємо, два півфінали Євробачення-2019 пройдуть у Виставковому центрі Тель-Авіва 14 і 16 травня, фінал конкурсу відбудеться там же 18 травня.


Як повідомляв лося на Євробачення в Ізраїль приїде в рази менша кількість шанувальників, ніж зазвичай.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/jevrobachennya-2019-v-izrajili-bude-ohoronyati-20-tisyach-policeyskih-592898.html”

ТОП новости

Вход