На Прикарпатті перевірили дільниці для голосування на протипожежну безпеку

У зв’язку з проведенням виборів Президента України представники ДСНС в Івано-Франківській області перевірили протипожежний стан будівель, в яких повинні розміщатись дільниці для голосування.


Про це на колегії в управлінні культури, національностей та релігій ОДА повідомив начальник технічного нагляду при управлінні Михайло Іванишин. Об этом сообщает sledu.info со ссылкой на СМИ.

Керівниками об’єктів, де розташовані виборчі дільниці проводять роботу із покращення їх протипожежного стану. Розроблені інструкції дій персоналу на випадок пожежі, схеми евакуації. Більшість об’єктів забезпечені первинними засобами пожежогасіння.

Основними недоліками у забезпеченні протипожежного стану об’єктів є: відсутність або несправність автоматичної пожежної сигналізації, не проведено заміри опору ізоляції електромережі, відсутнє або несправне внутрішнє і зовнішнє водопостачання, захаращені або відсутні шляхи евакуації.

За результатами перевірок керівникам об’єктів вручені приписи та надані пропозиції щодо усунення протипожежних недоліків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_prykarpatti_pereviryly_dilnytsi_dlya_golosuvannya_na_protypozhezhnu_bezpeku_74543.html”

ТОП новости

Вход