Порошенко зробив нову пропозицію Зеленському щодо дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня

Порошенко готовий прийти на "Олімпійський" і 19 квітня, але не о 19:00

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко запропонував своєму опоненту Володимиру Зеленському провести дебати на НСК "Олімпійський" 19 квітня не о 19:00, а дещо раніше. Об этом сообщает khmlife.in.ua со ссылкой на СМИ.

До цього Порошенко заявляв: він з’явиться на стадіоні 19 квітня, якщо час розмови із кандидатом у президенти Зеленським там не збігатиметься з офіційним часом дебатів в ефірі Суспільного.

За його словами, дебати на "Олімпійському" не повинні суперечити законодавству України. Якщо не буде – тоді Порошенко розгляне можливість прийти на стадіон і 19 квітня, у цьому проблеми немає. Але наразі зустріч на "Олімпійському" призначена на той час, коли Порошенко згідно з законом повинен бути присутнім на Суспільному телебаченні.

Окрім того, у штабі кандидата у президенти Петра Порошенка запропонували провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський" 19 квітня з 16 до 18-ї години.

Петро Порошенко в додаток до тих дебатів, які передбачені законодавством, пропонує Володимиру Зеленському 19 квітня провести ще одні дебати – на стадіоні "Олімпійський" у часових межах з 16:00 до 18:00,
– повідомив радник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

Зазначимо, що дебати у студії Суспільного повинні відбутися о 20:00.

"В подальшому і Порошенко, і Зеленський повинні відправитися на дебати на Суспільному телебаченні. Згідно з інструкцією ЦВК, кандидати повинні прибути на телебачення о 19:30 для того, щоб провести жеребкування і встановити послідовність своїх виступів", – пояснили у штабі Порошенка.

До речі, Порошенко вже провів свої "дебати" 14 квітня. Щоправда, на них не з’явився його опонент Володимир Зеленський. Так, чинний глава держави годину почекав його на стадіоні, відповів на запитання журналістів, виступив перед людьми, що зібралися під НСК, та сфотографувався з прихильниками.

До слова, і на стадіоні "Олімпійський", і в студії Суспільного кажуть, що готові до проведення дебатів 19 квітня.

Вибори


Джерело статті: “http://24tv.ua/poroshenko_priyde_19_kvitnya_na_olimpiyskiy_na_debati_iz_zelenskim_lishe_za_odniyeyi_umovi_n1140714”

ТОП новости

Вход