За останні 25 років у світі збільшилася кількість перфекціоністів – дослідження

Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

За останні 25 років кількість перфекціоністів серед чоловіків і жінок помітно збільшилася. А перфекціоністи з часом стають більш невротичними і менш свідомими.

Це показав метааналіз досліджень перфекціонізму, пише Medical Xpress.

Результати говорять про те, що з віком люди схильні до перфекціонізму, а також частіше переживають такі негативні емоції як відчуття провини, злість і тривогу, стають менш організованими, менш ефективними та надійними.

Метааналіз 77 досліджень перфекціонізму, проведених за останні 25 років, та опитування 25 000 учасників віком від 15 до 49 виявили, що серед молодого покоління перфекціоністів більше, ніж будь-коли раніше. Цьому сприяє критика батьків, соцмережі, що демонструють "ідеальне життя", професійна культура та реклама.

Дослідники вважають, що епідемія перфекціонізму в сучасному світі − велика проблема, адже саме перфекціонізм пов’язують з розвитком тривоги, стресів, депресії, харчових розладів та навіть суїцидів.

Перфекціонізм − це прагнення до досконалості, що змушує людину постійно хотіти покращувати себе та інших. Також ця риса проявляється у схильності до самокритики, сильному страху помилитися та постійних сумнівах у собі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Юля БЕБАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1549612884-za-ostanni-25-rokiv-u-sviti-zbilshilasya-kilkist-perfektsionistiv-.html”

ТОП новости

Вход