У НАТО прокоментували «євроатлантичне» голосування Верховної Ради

У НАТО закликали України рухатися далі шляхом реформ — У НАТО прокоментували «євроатлантичне» голосування Верховної Ради
У НАТО закликали України рухатися далі шляхом реформ
НАТО заявляє про тверду солідарність з Україною Об этом сообщает konkyrenti.in.ua со ссылкой на СМИ.


НАТО визнає прагнення України приєднатися до Альянсу і заявляє про тверду солідарність із нею. Про це йдеться у наданому штаб-квартирою Альянсу на звернення «Укрінформу» письмовому коментарі офіційного представника НАТО щодо рішення Верховної Ради про внесення змін до Конституції, якими визнається незворотність курсу на набуття повноправного членства в Північноатлантичному альянсі.


«Ми визнаємо прагнення України приєднатися до Альянсу, і солідарність НАТО з Україною є твердою. Ми вітаємо прогрес, що досягнуто у реформах, і закликаємо Україну продовжувати рухатися цим шляхом реформ. Це є надзвичайно важливим для заможності й миру в Україні та для стабільності в усьому північноатлантичному просторі», — йдеться у коментарі.


Як повідомлялося, 7 лютого Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському союзі та в Організації Північноатлантичного договору)», ініційований президентом. За відповідне рішення проголосували 334 народні депутати.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/u-nato-prokomentuvali-jevroatlantichne-golosuvannya-verhovnoji-radi-567785.html”

ТОП новости

Вход