Скільки заробляють топ-менеджери в Google та що вони роблять, - рейтинг


Більшість компаній-гігантів забороняє розголошувати дані про зарплату, тож екс-співробітники часто відкривають ці дані на засадах анонімності

Ось скільки заробляють топ-менеджери у Google за даними профільного порталу glassdoor.com, де працівники анонімно розповідають про свої доходи та посадові обов’язки. Об этом сообщает payspacemagazine.in.ua со ссылкой на СМИ.

1. Старший віце-президент
Зарплата: $ 661 000-710 000 на рік

В його обов’язки входить контроль генерації доходу, оперативне управління, аналіз фінансової звітності, забезпечення дотримання політик компанії, розвиток бізнесу.

2. Операційний директор
Зарплата: $ 304 000-330 000 на рік

Цей топ-менеджер бере участь у прийнятті операційних рішень в компанії, визначає стратегічні цілі, моніторить щоденну роботу бізнес-підрозділів, курує співробітників з різних департаментів і дає їм зворотній зв’язок.

3. Технічний директор
Зарплата: $ 330 000 на рік

Його завдання — технічне управління великими проектами і керівництво командою розробників. Він повинен вміти оптимізувати код нарівні з колегами, а також брати участь в розробці продуктової стратегії та управлінні цілями проектів.

4. Старший директор з управління продуктом
Зарплата: $ 296 000-323 000 на рік

Він займається управлінням проектами і повинен мати досвід створення продуктових команд і використання аналізу даних для прийняття поінформованих рішень про продукт.

5. Директор з глобальних партнерств
Зарплата: $ 286 000-314 000 на рік

Цей фахівець вивчає, які нові проекти можна реалізувати спільно з компаніями-партнерами Google, щоб поліпшити користувальницький досвід в рекламі, пошуку, картах та інших продуктах компанії.

6. Старший директор з управління талантами
Зарплата: $ 282 000-305 000 на рік

Потрібно керувати програмами розвитку талантів, оцінки персоналу, вибудовувати систему найму співробітників.

7. Фінансовий директор
Зарплата: $ 274 000 на рік

Фінансовий директор в Google відповідає за максимізацію рентабельності активів компанії, створення фінансової політики, процедур і систем звітності. Він несе відповідальність за дотримання законодавства та виконання бухгалтерських нормативів.

8. Директор з управління продуктом
Зарплата: $ 268 000-338 000 на рік

Потрібно розуміти потреби клієнтів і переводити це в цінність продукту, а також займатися масштабуванням. Такий менеджер співпрацює з розробниками, дизайнерами, дослідницьким департаментом, щоб складати "дорожні карти" продуктів.

9. Глобальний креативний директор
Зарплата: $ 258 000-280 000 на рік

Він очолює команду дизайнерів, стратегів, письменників, режисерів, які формують бренд Google. Потрібно проводити маркетингові кампанії, створювати фільми і продукти, які визначають "голос" різних брендів Google, таких як Chrome і Nexus.

10. Директор з маркетингу
Зарплата: $ 245 000 на рік

Керівник відповідає за стратегію і реалізацію маркетингових кампаній. Важливо, щоб проекти не тільки вчасно завершувалися, а й приносили прибуток.

  • Більше 500 тисяч користувачів Android завантажили на свої смартфони "шкідливі" додатки під виглядом ігор із Google Play. Дізнайтеся, які програми є небезпечними
  • Попередження для користувачів Apple: літера "d" не завжди є літерою "d", якщо вона відображається в адресному рядку Safari, і може становити загрозу
  • 86% кращих VPN-додатків небезпечні. Розробниками 60% кращих безкоштовних мобільних VPN-додатків у Google Play Store і Apple Play Store є громадяни Китаю, і в більшості таких додатків дуже слабка політика конфіденційності даних користувачів
  • Користувачів Instagram проінформували про вразливість у безпеці соцмережі, яка може призвести до відкриття їх особистих паролів широкому загал

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/12/04/skilky_zaroblyayut_top_menedzhery_v_google_ta_scho_vony_roblyat_reytyng”

ТОП новости

Вход